Nákupní tipy

Již žádné pochyby při výběru. Porovnali jsme pro Vás slevové portály v ČR

Číst více

23. února 2017 Nákupní rádce

no commets

Vybrat správný mobilní telefon je v dnešní době poměrně náročné. Na trhu je veliké množství mobilních telefonů a nové modely stále přibývají. Každý model je přitom jiný a nabídne uživateli jiný užitek. V tomhle článku jsme se rozhodli vám s výběrem pomoci a přiblížit vám základní kritéria, podle kterých je dobré mobilní telefon vybírat.

Číst více

20. února 2017 Nákupní rádce

no commets

Kromě oblečení můžete v současnosti prostřednictvím internetu nakupovat i mnoho jiných věcí. V tomto případě nejsou výjimkou ani boty, které můžete nakupovat i prostřednictvím eshopů, který je ten nejlepší?

Číst více

11. února 2017 Nejlepší eshopy

no commets

Kamerové bezpečnostní systémy jsou velmi oblíbeným doplňkem elektronického zabezpečovacího systému. Rozšiřují totiž jeho možnost o identifikaci pachatele a o pořízení následných důkazů o trestné činnosti.

Číst více

1. srpna 2016 Články

no commets

Reklamace zakoupeného zboží na internetu probíhá víceméně velice podobně jako reklamace zboží zakoupeného v kamenném obchodě. Každý spotřebitel má právo koupený výrobek v záruční době reklamovat, avšak s několika výjimkami.

Číst více

25. dubna 2016 Nákupní rádce

no commets

Kasa.cz je jeden z největších internetových obchodů, která se zabývá prodejem kompletního sortimentu elektra sportovního zboží, zahradní techniky, kosmetiky, dětského vybavení, nábytku a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu.

Číst více

25. dubna 2016 Nákupní rádce

no commets

Alza.cz je internetový obchod, na kterém si můžete zcela v pohodlí vašeho domova zakoupit zboží od notebooků, pc komponentů, přes mobily, elektroniku, až po hračky. Významné postavení si získává od roku 1998 a v současnosti působí jako ryze česká akciová společnost, vedené skupinou investorů.

Číst více

25. dubna 2016 Nákupní rádce

no commets

Co to znamená, když se řekne caschback? Jedná se o zcela převratnou novinku v nakupování, která je v zahraničí velice populární a k nám se dostala až v loňském roce. Cashback portály jsou oblíbené především ve Velké Británii či Spojených státech.

Číst více

25. dubna 2016 Nákupní rádce

no commets

Rozhodli jste se nakupovat na Alza.cz? Víte, že Alza.cz Vám nabízí spousty zajímavých výhod?

Číst více

Zalíbilo se Vám zboží na kasa.cz, zakoupili jste si jej, ale po nějaké době se na něm objevila vada nebo přestalo pracovat tak, jak má? V tomto případě můžete zakoupené zboží vyreklamovat. Podle zákona má prodejna až 30 dní na vyřízení Vaší žádosti. Zpravidla to bývá však za kratší možnou dobu.

Číst více

Page 1 of 21 2