Nákupní tipy

Nakupování online přes internet je mezi Čechy stále oblíbenější. Tento způsob má řadu výhod, kterými jsou především praktičnost a možnost ušetřit čas i peníze. Ovšem pokud jde o zdraví je každý člověk mnohem více opatrnější, neboť má pocit, že při nákupu léků v e-shopu kupuje zajíce v pytli.

Číst více

15. dubna 2018 Články

no commets

Při koupi zboží samozřejmě předpokládáme, že bude bez vad, a že bude fungovat podle našich představ. Rovněž prodávající prodává zboží bez vad, a pokud by nějakou vadu vykazovalo, je jeho povinností na to zákazníka upozornit. Pokud byste o vadách věděli již při koupi, nemohli byste je později již reklamovat. Stejně tak nelze reklamovat zboží, na které byla poskytnuta sleva kvůli vadám. Jinak lze reklamovat téměř vše.

Číst více

13. dubna 2018 Články

no commets

Vyloučit stoprocentně nějakou vadu zboží nelze nikdy. Postup při reklamování je odvislý podle toho, kde jste dané zboží zakoupili. Pokud tomu bylo v kamenném obchodě, pak je třeba reklamovat přímo u prodejce. Jiná situace nastane, pokud jste zboží koupili online v e-shopu.

Číst více

11. dubna 2018 Nákupní rádce

no commets

Jedna z nejpohodlnějších možností jak překonávat dlouhé vzdálenosti mezi jednotlivými kontinenty je létání. Za pár hodin se dostanete z bodu A do bodu B, aniž byste museli řídit dlouhé hodiny.

Číst více

5. dubna 2018 Články

no commets

Pokud máme smůlu a zakoupené zboží vykazuje nějakou vadu nebo přístroj nefunguje podle představ, nezbude nám nic jiného, než zakoupenou věc reklamovat. Jak při reklamaci postupovat? Záleží na tom, kde jsme zboží koupili. Zda v kamenné prodejně, nebo e-shopu. Podle toho se pak musíme zařídit.

Číst více

1. dubna 2018 Články

no commets

Patří nebo nepatří dětem do rukou elektronika v podobě tabletů, iphonů či herních konzolí? Asi nemá smysl ji před dětmi ukrývat, ale je důležité vědět, jakým způsobem ji děti využívají. V současné době je dobré zacházení s elektronikou jednou z důležitých pracovních kompetencí a to téměř na všech pracovních pozicích.

Číst více

30. března 2018 Články

no commets

Nakupování přes internet si nachází stále víc příznivců. Také jste zastánci tohoto nového trendu a vyhovuje vám, že vám váš nákup dopraví až domů? Tento druh nakupování ocení maminky na mateřské dovolené, vytížení podnikatelé, lidé s omezenou možností pohybu, senioři, ale i ti, kdo neholdují frontám v supermarketech.

Číst více

29. března 2018 Články

no commets

Vybrat hodinky ze široké nabídky není vůbec jednoduchý úkol. A vzhledem k tomu, že je nekupujeme zas tak často, je potřeba výběr dobře zvážit. Na co všechno se zaměřit? Přinášíme několik rad a tipů.

Číst více

17. března 2018 Články

no commets

Někdo hledá oblečení a doplňky tak, aby byly pohodlné, někdo potřebuje jít s módou. Pokud chcete být v každém ročním období IN, je vhodné sledovat aktuální trendy a podle nich si doplnit šatník. Jaké budou trendy pro letošní jaro?

Číst více

17. března 2018 Články

no commets

Využívejte nejvýhodnější kreditní kartu a vydělávejte na svých nákupech. Kreditní kartu MALL.cz připravil pro své zákazníky portál Mall.cz ve spolupráci s Raiffeisenbank a. s.

Číst více

15. ledna 2018 Nákupní rádce

no commets

Page 1 of 31 2 3